• W kościele

  • Jubileusz 95–lecia OSP w Wyśmierzycach

  • Podczas uroczystości w rocznicę Powstania Warszawskiego 6. Ośrodka Goszczyn obwodu Głuszec Grójec

  • Wizyta młodzieży w Sejmie

150-Rocznica Powstania Styczniowego na ziemiach gminy Magnuszew

Przysięgam dołożyć wszelkich starań z narażeniem życia i mienia, ku dźwignięciu Polski w dawnych jej granicach. A jeśli bym przysięgę złamać miał, niech dusza moja przeklęta będzie, a imię moje jako zdrajcy niech przejdzie z pokolenia na pokolenie”. (słowa przysięgi powstańczej)
5 Maja 2013 Poseł na Sejm RP Dariusz Bąk wziął udział w uroczystościach 150 Rocznicy Powstania Styczniowego   zorganizowanych na ziemiach gminy Magnuszew.

Poseł skierował następujące słowa do mieszkańców Magnuszew:

Widzimy że Pomnik z 1991 jest w kształcie krzyża. Ludność tej okolicy ale jak i Leśnicy Lasów Państwowych, mieszkańcy Magnuszewa, władze samorządowe żyją treściami patriotycznymi.Obce są im treści tych którzy chcą rugować religię ze szkół rugować ,historię ze szkół walczyć z kościołem. Dzisiaj Polacy wyraźnie eksponują że bez Boga ani do proga. Szanowni Państwo trwajmy przy wartościach które krwią przypieczętowali nasi przodkowie Kochajmy Naszą Ojczyznę naszą Polskę.

Copyright Dariusz Bąk 2013Poseł na Sejm Dariusz Bąk - 150-Rocznica Powstania Styczniowego na ziemiach gminy Magnuszew. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Joomla 1.7 templates by hostgator coupon