• W kościele

  • Jubileusz 95–lecia OSP w Wyśmierzycach

  • Podczas uroczystości w rocznicę Powstania Warszawskiego 6. Ośrodka Goszczyn obwodu Głuszec Grójec

  • Wizyta młodzieży w Sejmie

Noworoczne spotkanie przedsiębiorców w Białobrzegach

Przedsiębiorcy z terenu miasta i gminy Białobrzegi oficjalnie podsumowali 2018 rok. Podczas spotkania, które odbyło się 9 lutego 2018 r. w Domu Rzemiosła w Białobrzegach wręczono wyróżnienia Białobrzeskie Mosty dla firm, instytucji i organizacji, które w gminie Białobrzegi prowadzą swoją działalność ponad 20 lat i obchodziły w 2018 roku okrągłe jubileusze.

W spotkaniu wzięło udział prawie 200 przedsiębiorców z terenu powiatu białobrzeskiego. W spotkaniu uczestniczyli również: doradca przewodniczący Stałego Komitetu Rady Ministrów Jacka Sasina pan Kamil Kowaleczko, posłowie na Sejm RP: Dariusz Bąk i Leszek Ruszczyk, , wicemarszałek woj. Mazowieckiego Rafał Rajkowski, wicestarosta białobrzeski Bartłomiej Kowalczyk, ks. profesor Jacek Kucharski, radni, sołtysi i dyrektorzy podległych jednostek oraz przedsiębiorcy z terenu powiatu białobrzeskiego.

Podczas spotkania wręczono odznaczenie „Zasłużony dla Miasta i Gminy Białobrzegi”, jako wyraz podziękowania za pomoc w realizacji marzeń mieszkańców gminy Białobrzegi.

Zdjęcia, źródło: Białobrzeska Gazeta

Copyright 2019 Dariusz Bąk - wszystkie prawa zastrzeżone.